foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Białogardzie

Witaj Wiosno!

21 marca uczniowie naszej szkoły przywitali oficjalnie wiosnę. W tym dniu została przeprowadzona próbna ewakuacja uczniów oraz pracowników naszej szkoły. Ćwiczenia odbyły się przy wsparciu strażaków. Wszyscy sprawnie opuścili budynek szkoły. Dyrektor przekazał w formie raportu informacje o liczebności i stanie zdrowia uczniów dowódcy straży kierującemu akcją. Następnie uczniowie mogli zobaczyć sprzęt i strój strażacki. Przypomniano jak bezpiecznie korzystać z piecyka gazowego, w tym jak uniknąć zatrucia czadem zwanym „cichym zabójcą". Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, przybliżając naszym uczniom zasady bezpieczeństwa w razie pożaru i zaprószenia ogniem. Gościliśmy również uczniów szkoły „Sukces", którzy w fachowy sposób pokazali uczniom pierwszą pomoc. Na koniec odbył się konkurs „Marzanna" – wszystkie klasy i zespoły zaprezentowały swoje marzanny, które zostały wykonane na zakończenie zimy.

ŻEGNAMY CIĘ ZIMO!

Zegar

Copyright © 2021 Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Białogardzie Rights Reserved.