foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Białogardzie

Wydarzenia-Fotogalerie

"Jeden obraz wart jest tysiąca słów" (przysłowie chińskie)

Najważniejsze wydarzenia z życia szkoły.

Wspólne kolędowanie, wspólny czas razem - spotkanie przedświąteczne przygotowane przez Panią Iwonę Kamińską, Izę Nasiadkę oraz Joannę Walicką.

Pani Natalia i Pani Iwona podczas Wigilijnego spotkania zaprosiły uczniów na małą sesję w świątecznej fotobudce Okulary Świętego Mikołaja czy nosek renifera, a może czapka Brodatego lub cylinder Przypadkowo Spotkanego-co wybrałeś do zdjęcia? SPRAWDŹ JUŻ TERAZ!

Czytaj więcej...

6 grudnia w naszej szkole odbył się Drugi Mikołajkowy Maraton Tańca, który poprowadziła pani Marzena Spolska. Naszych uczniów odwiedził również Mikołaj. Radości i pozytywnych wrażeń nie zabrakło przez cały dzień.

Czytaj więcej...

9 września 2022 roku na zaproszenie pani Asi Walickiej, zawitał do naszej szkoły "Czekoladowy autobus", który przeniósł naszych uczniów do słodkiego świata czekolady. Uczniowie wzięli udział w warsztatach poznając tajniki wyrobów z kakaowca.

Czytaj więcej...

"Ślubuję" - prawda, że brzmi dumnie? Dziś w poczet Uczniów przyjęto tych, którzy są z nami od niedawna, ale już dali się poznać jako dobrzy koledzy. Najważniejszą chwilą było odznaczenie każdego wielkim ołówkiem przez dyrektora Karola Pietrzaka. Wszyscy słyszeliśmy, jak głośno przyrzekali godnie nas reprezentować, w czym będzie im przypominał otrzymany dyplom. Zgodnie z tradycją szkoły każde dziecko przypięło do ogromnego serca swoje symboliczne serduszko. Odtąd będzie im ono przypominało, że są częścią naszej społeczności. Imprezę umiliły nam występy artystyczne klas 1,2 i 3. Dzieci zostały przygotowane przez Panie Annę Krakowską i Irenę Hyndę.

Czytaj więcej...

Narodowe Święto Niepodległości dla upamiętnienia odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę w 1918 roku po 123 latach zaborów. Można rzec za słowami piosenki - "Wolność kocham i rozumiem" - tak też honor wolnej Polsce oddali nasi Uczniowie podczas wczorajszej uroczystości. Moment, gdy cała szkoła śpiewa hymn narodowy i patriotyczne pieśni z pamięci, bez cienia niepewności, był bezcenny, ale my tak po prostu mamy. Apel przygotowały Panie: Magda Juszkiewicz, Irena Hynda i Anna Krakowska oraz Pan Radek Rudecki. Dziękujemy za obecność naszym Gościom - staroście i wicestaroście powiatu białogardzkiego, Panom Piotrowi Pakuszcie i Dominikowi Kołodziejskiemu.

11 listopada delegacja szkoły wraz z pocztem sztandarowym uczestniczyła w miejskich obchodach Narodowego Święta Niepodległości.

Czytaj więcej...

I stało się - rok szkolny 2021/2022 rozpoczęliśmy. Nowe siły, nowa energia, nowe marzenia - to wszystko jest możliwe z naszymi nauczycielami, pracownikami szkoły, rodzicami, a przede wszystkim z naszymi uczniami. Od jutra działamy!

Czytaj więcej...

Zegar

Copyright © 2022 Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Białogardzie Rights Reserved.