foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Białogardzie

Szkoła Podstawowa


26 marca uczniowie klasy 1-2-3 samodzielnie sadziły bratki do doniczek.

Uczniowie rozpoczęli także uprawę szczypiorku oraz natki pietruszki. Na naszym klasowym parapecie zrobiło się wiosennie, zdrowo i kolorowo.

Czytaj więcej...

15 marca 2019 roku w czasie lekcji z języka niemieckiego u pani Joanny Dywizjusz klasa 4-5-6 poznawała słówka związane ze zwierzętami w zoo. Słówka zapamiętujemy szybko, ponieważ pomaga nam w nauce tablica multimedialna. Bardzo lubimy przy niej pracować :)

 

Czytaj więcej...

22 marca 2019 roku uczniowie zespołów edukacyjno – terapeutycznych AD i AS świętowali Dzień Kolorowej Skarpetki. Uczniowie przyszli w tym dniu w kolorowych skarpetkach nie do pary, solidaryzując się z osobami mającymi Zespół Downa. Śpiewaliśmy piosenki, słuchaliśmy opowiadania o chłopcu w kolorowych skarpetkach, a potem wszyscy malowaliśmy swoje kolorowe skarpetki.

 

Czytaj więcej...

Chłopcy z zet. AS, w ramach zajęć rozwijających kreatywność, pod czujnym okiem p. Iwony, przygotowali niespodziankę dla koleżanek z klasy.
8 marca w Święto Kobiet, uczennice zostały obdarowane przygotowanymi przez Andrzeja i Mikołaja kwiatkami – tulipanami z materiału, własnoręcznie uszytymi. Dziewczynki były bardzo wzruszone i podziwiały prace chłopców.

Brawo Andrzej i Mikołaj!!!

 

Czytaj więcej...

Zegar

Copyright © 2022 Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Białogardzie Rights Reserved.