DYREKTOR SZKOŁY: mgr Karol Pietrzak - nauczyciel języka angielskiego, nauczyciel w zespołach edukacyjno - terapetycznych
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


 

 


 

  • mgr Jarosław Burzyński - nauczyciel wychowania fizycznego i korekcja wad postawy
  • mgr Izabela Krajewska - nauczyciel geografii, terapeuta
  • mgr Joanna Bielska - wychowawca i nauczyciel w zespole edukacyjno-terapeutycznym(Ietap kształcenia), terapeuta

  • mgr Anna Szczerek - wychowawca i nauczyciel w zespole edukacyjno-terapetycznym (II etap kształcenia), wos, terapeuta

  • mgr Iwona Kamińska - nauczyciel religii i plastyki, terapeuta

  • mgr Marzena Spolska - wychowawca klasy VIII, nauczyciel wychowania fizycznego i korekcji wad postawy

  • mgr Agnieszka Kalwasińska - wychowawca w Szkole Branżowej I stopnia kl. II, nauczyciel matematyki, 

  • mgr Katarzyna Jackiewicz - wychowawca i nauczyciel w zespole edukacyjno - terapetycznym (II etap kształcenia), terapeta

  • mgr Joanna Walicka - nauczyciel języka niemieckiego, wdż, terapeuta

  • mgr Renata Berg - wychowawca w klasie VI-VII a, informatyki, biologii, terapeuta

  • mgr Karolina Śliwińska - wychowawca w Szkole Branżowej I stopnia klasa II, nauczyciel w zespole edukacyjno-terapetycznym, nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa

  • mgr Magda Juszkiewicz - wychowawca w klasie IV-V, nauczyciel języka polskiego, wdż, bibliotekarz

  • mgr Radosław Rudecki - nauczyciel w zespole edukacyjno-terapetycznym, nauczyciel historii i zajęć technicznych

  • mgr Bogusława Czerniak - wychowawca w Szkole Branżowej I stopnia klasa I, nauczyciel w zespole edukacyjno - terapetycznym, nauczyciel chemii i fizyki

  • mgr Anna Wojtuszko - nauczyciel muzyki, nauczyciel w zespole edukacyjno-terapetycznym, terapeuta

  • mgr Anna Krakowska - wychowawca i nauczyciel w klasach 2-3, terapeuta

  • mgr Anna Dudzik - pedagog, nauczyciel w zespołach edukacyjno - terapetycznych i terapeuta

  • mgr Małgorzata Świder - wychowawca  w Szkole Branżowej I stopnia kl. III, nauczyciel języka polskiego, nauczyciel w zespole edukacyjno-terapetycznym, bibliotekarz, 
  • mgr Natalia Kopczyńska - Wiśniewska - wychowawca klasy VII, nauczyciel języka polskiego, nauczyciel w zespołach edukacyjno - terapetycznych, 
  • mgr Bartek Kozłowski - nauczyciel przedmiotów zawodowych, nauczyciel wychowania fizycznego
  • mgr Renata Grodzka - Truszkowska - nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • mgr Izabela Woźniak - Nasiadka - nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • mgr Irena Hynda - wychowawca i nauczyciel w klasie 1, nauczyciel świetlicy, terapeuta

 


 

Pracownicy administracyjni
  • mgr Marta Kaźmierczak - sekretarz szkoły
  • Ewa Gogacz - główny księgowy
  • mgr inż. Jarosław Chełminiak - informatyk
  • Joanna Baran - pracownik obsługi
  • Katarzyna Kurjata - pracownik obsługi
  • Jolanta Klimek - pracownik obsługi
  • Andrzej Figasiński - konserwator

 


 Inspektor ochrony danych sobowych

   

Zegar  

   

Logowanie