foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Białogardzie

          Od kilku lat Zespół Szkół im. Jana Pawła II organizuje w Stajkowie imprezę plenerową- Święto Pieczonego Ziemniaka.

 

          21 września 2017 roku uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami wybrali się do Szkółki Leśnej w Stajkowie, gdzie zaprosiła nas Pani Katarzyna Stypuła- leśniczy szkółkarz z Nadleśnictwa Białogard.

          Podczas wycieczki zwiedziliśmy Szkółkę Leśną, poznaliśmy gatunki drzew, ich sadzonki i etapy wzrostu. Z wielkim apetytem jedliśmy przygotowane dla nas pieczone ziemniaki z sosami, które wspólnie przyrządziliśmy. Zbieraliśmy żołędzie na czas i wzięliśmy udział w „Konkursie wiedzy o lesie” prowadzonym przez leśniczych.

          Po zabawach i konkurencjach sportowych z ziemniakiem w roli głównej, szczęśliwi i pełni wrażeń wróciliśmy do domu.

         Serdeczne podziękowania dla Pani Katarzyny Stypuły za mile spędzony, czas składają uczniowie z opiekunami.

Anna Krakowska

 

Zegar

Copyright © 2021 Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Białogardzie Rights Reserved.