foto1
foto1
foto1
Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Białogardzie

W dniach od 11 do 13 maja 2010r. uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych uczestniczyli w mistrzostwach województwa w piłce nożnej dziewczyn, biegach przełajowych oraz koszykówce.

Dziewczęta w turnieju ostatecznie zajęły VIII miejsce w województwie. W biegach przełajowych udział wzięło w sumie 300 zawodników. Dziewczęta biegały na dystansie 800m chłopcy 1500m. Najlepiej wśród dziewczyn uplasowała się Bożena Jankowska, która zajęła szóste miejsce w województwie, na ósmym miejscu sklasyfikowana zastała Estera Kowalska, na dziesiątym Sandra Lizoń.
Wśród chłopców na ósmej pozycji uplasował się Przemysław Denis, na dziesiątym miejscu przybiegł Krzysztof Prażniewski.
W trzecim dniu chłopcy zmagali się na parkiecie rywalizując w turnieju o mistrzostwo województwa zachodniopomorskiego. Nasza szkoła zajęła piąte miejsce, warto zaznaczyć, że nasi uczniowie rywalizowali z przeciwnikami o 3 lata starszymi od siebie.
W nagrodę uczniowie otrzymali puchary oraz emblematy pamiątkowe, dziewczyny natomiast po turnieju piłki nożnej były na basenie „Millenium".