foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Białogardzie

Kino w szkole? Mówisz - masz! Spełniamy dziecięce marzenia. Sala lekcyjna zmieniła się 20 marca 2019 roku w salę kinową. Każdy uczeń otrzymał prawdziwy bilet i popcorn. Wraz z bohaterami filmu "Coco" podróżowaliśmy po kolorowym Meksyku - mądra i wzruszająca była to podróż. A zabrały nas w nią pani Ania Szczerek i pani Joanna Bielska.

Po obejrzeniu filmu w szkole trwały poszukiwania Pani Wiosny... Na Sali gimnastycznej zagościło tyle Pań Wiosen, że nadal nie wiemy, która z nich będzie w tym roku miłościwie nam panować. Jedna z nich rozdawała nawet dzieciom słodkości. Pokaz mody wyznaczył obowiązujące w tym roku trendy- paprocki&brzozowski są już passe! Rozstrzygnęliśmy także konkurs plastyczny, który wygrał plakat zespołu AS.

 


Zegar

Copyright © 2021 Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Białogardzie Rights Reserved.