foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Białogardzie

Mamy sukces! "DedBull" nagrodzony. Grupa teatralna z naszej szkoły zdobyła 22 lutego 2019 roku III miejsce w eliminacjach powiatowych Wojewódzkiego Przeglądu Form Artystycznych 2018/2019. Konkurs miał charakter otwarty. Prezentowano w nim spektakle o tematyce profilaktycznej. Nasz performance łączył motyw ikaryjski z motywem labiryntu, a całość okraszono mocnym brzmieniem Marilyn'a Manson'a. A ponad całością pytanie - czy RedBull naprawdę dodaje skrzydeł? Czy to tylko marketingowa pułapka...Scenariusz i reżyseria - Natalia Kopczyńska - Wiśniewska i Anna Dudzik. Brawa dla naszych aktorów. Dziękujemy organizatorom- Państwowa Inspekcja Sanitarna i Komenda Powiatowa Policji w Białogardzie.

 


Zegar

Copyright © 2021 Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Białogardzie Rights Reserved.