foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Białogardzie

15 listopada 2018 roku w naszej szkole odbyły się zajęcia warsztatowe z okazji Światowego Dnia Rzucania Palenia Tytoniu, przygotowane przez  panią Agnieszka Kalwasińską i Renatę Berg. Palenie papierosów - niemodne i niezdrowe - to PROSTE! Uczniowie dowiedzieli się o szkodliwości palenia papierosów, uzależnieniu jakie powodują oraz stratach finansowych jakie za sobą niosą.

Każdy papieros – zabiera czas, około 10 minut. Niektórzy mogą tłumaczyć – to przerwa w pracy. Ale tak naprawdę: przymus. Jest to czas stracony na kupowanie papierosów i samo palenie. Dziennie – wypalenie jednej paczki papierosów zajmuje 3 godziny i 30 minut. Rocznie – prawie 1.160 godzin. W ciągu 10 lat – to aż 12.000 godzin…

W naszej szkole nie palimy, żyjemy zdrowo !!!

 

 

Zegar

Copyright © 2021 Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Białogardzie Rights Reserved.