foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Białogardzie

     Z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie przy wsparciu pani Agnieszki Kalwasińskiej złożyli Nauczycielom i Pracownikom Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Białogardzie najserdeczniejsze życzenia.

     Z tej okazji przygotowana została uroczystość, podczas której można było podziwiać pokaz tańca Elektro Dance w wykonaniu ucznia klasy III gimnazjum Szymona Matelskiego.  W programie imprezy znalazły się także popisy wokalne i etiuda teatralna „Uczeń vs sprawdzian.”

     Wszystkich zebranych zachwycił autorski pokaz mody od prehistorii do współczesności. Dzieci spisały się na medal, ale niespodziankę dla grona pedagogicznego i pracowników szkoły przygotowali rodzice – piękne nakryty stół z upieczonym własnoręcznie przepysznym ciastem. Pięknie dziękujemy.

 

 

                                                                                             Zespół do Spraw Promocji:

                                                                                             Anna Szczerek, Natalia Wiśniewska

 

 

Zegar

Copyright © 2021 Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Białogardzie Rights Reserved.