foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Białogardzie

Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów piątka oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów piątka oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Sukcesów nie koniec . Z ogromną dumą informujemy, że nasz Uczeń, Zbyszek Dziedziczak został dziś uhonorowany listem gratulacyjnym Starosty Białogardzkiego. W ten sposób nagrodzony został trud, jaki Wasz kolega włożył w naukę w tym roku szkolnym. Jego marzeniem na kolejny rok jest mieć znów najwyższą średnią ocen w szkole (5,18). Czy ktoś ma podobny plan?

{gallery}piątka{/gallery}

Zegar

Copyright © 2021 Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Białogardzie Rights Reserved.