foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Białogardzie

 

 

     27 kwietnia 2018 roku uczniowie zespołu edukacyjno – terapeutycznego AS, klasy I-II- III oraz Szkoły Przysposabiającej do Pracy Jb wraz z nauczycielami panią Anną Szczerek i panią Joanną Bielską uczestniczyli w „Marszu dla autyzmu”.

        Marsz zorganizowany został przez Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych Kulturowych i Edukacyjnych "Trójka". Z niebieskimi balonami przemaszerowaliśmy ulicami Białogardu. Na Placu Wolności rozstrzygnięty został konkurs plastyczny „Niebieski Świat wokół nas”.

    Uczniowie naszej szkoły zostali także nagrodzeni upominkami i dyplomami za udział w konkursie. Prace plastyczne na konkurs wykonali: Julia Górniak, Marcin Niemczyk, Fabian Zima, Karina Góralska, Andrzej Kiełbasa i Daria Kiełbasa. Marsz był okazją do integracji z rówieśnikami z naszego miasta. Dziękujemy "Trójce" za zaproszenie.

 

Zegar

Copyright © 2021 Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Białogardzie Rights Reserved.