foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Białogardzie

 Dnia 27 marca 2018 roku odbyło się spotkanie Szkolnego Klubu Europejskiego pod hasłem

„Wielkanocna podróż po krajach Unii Europejskiej”.

           W spotkaniu uczestniczyli członkowie Klubu Europejskiego. Najważniejszą częścią był program artystyczny, w którym uczniowie przygotowali wspólnie z uczestnikami koszyczek wielkanocny. Przypomniano symbolikę palmy wielkanocnej, nie zabrakło również malowania jajek. Wyświetlono prezentację multimedialną, przygotowaną na lekcjach informatyki z III klasą gimnazjalną, ukazującą podróż po krajach UE. Wzbogaciła ona wiedzę na temat ilości i różnorodności zwyczajów związanych z Wielkanocą w różnych krajach europejskich.

easter

         Ponadto dzięki życzliwości rodziców i uczniów na stołach znalazło się wiele świątecznych przysmaków. Uczniowie zasiedli przy pięknie udekorowanym i obficie zastawionym stole wielkanocnym. Było świątecznie, wiosennie, kolorowo i bardzo wesoło.

 

opiekunki KE:

Renata Berg

Izabela Krajewska

Zegar

Copyright © 2021 Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Białogardzie Rights Reserved.