foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Białogardzie

 

 

         Korzystając z zimowej aury, uczniowie Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Białogardzie próbowali swoich sił w sportach zimowych.

         W dniach 8 i 27 lutego 2018 roku odwiedzili kołobrzeskie lodowisko „Milenium”. Podczas godzinnych zajęc na łyżwach starsi uczniowie szlifowali swoje umiejętności.

        Nie lada wyzwaniem była dla nich jazda na jednej nodze. Młodsze dzieci stawiały swoje pierwsze kroki na lodzie ucząc się bezpiecznego upadania i skutecznego podnoszenia po upadku. Wyjazd pokazał ,że nasze dzieci są niezwykle utalentowane w tej dyscyplinie sportu. Atrakcje zorganizował pan Sebastian Szczerek nauczyciel wychowania fizycznego.

Zegar

Copyright © 2021 Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Białogardzie Rights Reserved.