5 grudnia 2017 roku w Zespole Szkół im. Jana Pawła II  odbyło się „Mikołajkowe Dekorowanie Pierników”.

Słodkie wypieki przygotowali uczniowie uczący się w zawodzie „kucharz”  w Szkole Branżowej I Stopnia pod kierunkiem pani Izabeli Woźniak – Nasiadki.

Do akcji włączyli się wolontariusze z klasy III d Gimnazjum w Zespole Szkół im. Ludzi Wielkiego Serca i Umysłu w Karlinie. Swoje pierniki dekorowali również zaproszeni goście: burmistrz Krzysztof Bagiński, wiceburmistrz Małgorzata Stachowiak, Ksiądz Proboszcz Jan Gardulski wraz z dyrektorem Jarosławem Burzyńskim.

Akcja ma na celu pielęgnowanie polskiej tradycji i przekazywanie jej najmłodszym. Organizatorzy: pani Izabela Woźniak – Nasiadka, Iwona Kamińska i Małgorzata Świder.

Zespół do Spraw Promocji