foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Białogardzie

             Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do pracy, nauki i zabawy.

Dlatego też, Zespół Szkół im. Jana Pawła II ponownie przyłączył się do ogólnopolskiej akcji „Śniadanie Daje Moc” organizowanej w ramach Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania.

             Tego dnia wszyscy uczniowie naszej szkoły wspólnie z wychowawcami przygotowali w swoich klasach wspólne śniadanie. Na pięknie nakrytych stołach znalazły się pyszne i przede wszystkim bardzo zdrowe śniadaniowe przysmaki, których zapach roznosił się po całej szkole. Nie zabrakło również świeżo wyciskanych soków oraz wody.

            Każdą klasę biorącą udział w akcji odwiedził Pan Dyrektor Jarosław Burzyński, aby wspólnie z dziećmi podsumować znaczenie śniadania dla prawidłowego funkcjonowania i rozwoju młodego organizmu dziecka.

            Po takim śniadaniu nie było mowy, by ktoś odszedł od stołu głodny. Dzieci nabrały dużo energii i mocy, aby sprostać szkolnym obowiązkom. Udział w akcji okazał się dla wszystkich wspaniałą przygodą edukacyjną

 Małgorzata Świder

Zegar

Copyright © 2021 Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Białogardzie Rights Reserved.