Wigilia w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Białogardzie.

W piątek 18 grudnia obchodziliśmy w naszej szkole wigilię Bożego Narodzenia. Każda klasa wraz z wychowawcą i pomocą rodziców przygotowała wigilijne potrawy.

Tego dnia wszyscy byli odświętnie ubrani, a wokół słychać było najpiękniejsze polskie kolędy. Po wspólnym posiłku wszyscy spotkali się w Sali gimnastycznej, gdzie pod czujnym okiem pani katechetki Iwony Kamińskiej odegrane zostały Jasełka. Były one w tym roku wyjątkowe, gdyż w role wcielili się nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkół im. Jana Pawła II.

Przybyli goście - wicestarosta Piotr Pakuszto, przedstawiciele władz miasta, pani dyrektor szkół „Sukces” Alicja Wojciechowska, dyrektor Stowarzyszenia Inicjatyw Społeczno – Gospodarczych pan Robert Madejski oraz ks. biskup Paweł Cieślik. To był wyjątkowy i piękny dzień.