1 września 2014 roku w Zespole Szkół im. Jana Pawła II rozpoczęto nowy rok szkolny. Na tę uroczystość przybyli do nas: Komendant Powiatowy Policji w Białogardzie mł. insp. Piotr Krakowski, zastępca Komendanta Powiatowego mł. insp. Krzysztof Wałkoskioraz Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Białogardzie bryg. Jacek Szpuntowicz wraz z zastępcą st. kpt. Jackiem Twardoniem. Wręczyli uczniom naszej szkoły przybory dydaktyczne, które z radością wykorzystane zostaną podczas lekcji.

Wspaniałą niespodziankę dla kilkunastu uczniów przygotowała Caritas Parafii NSPJ, obdarowała ona dzieci w piękne plecaki wraz z wyposażeniem.