27 marca 2014 roku Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Białogardzie świętował kolejny jubileusz – 21-lecie istnienia placówki. Na uroczystość zostali zaproszeni przedstawiciele Władz Miasta i Starostwa Powiatowego oraz Dyrektor Stowarzyszenia Inicjatyw Społeczno-Gospodarczych w Białogardzie. Uczniowie zaprezentowali ciekawy program artystyczny recytując wiersze o tematyce szkolnej, prezentując swoje umiejętności muzyczne i taneczne. Duże wrażenie na zgromadzonych gościach zrobiła prezentacja multimedialna, która przybliżyła sylwetki dzieci i nauczycieli najdłużej należących do grona uczniów i pracowników Zespołu Szkół. Zwieńczeniem uroczystości był symboliczny tort, który wjechał na salę przy uroczyście odśpiewanym „Sto lat”. Zachwyceni umiejętnościami dzieci goście, życząc dalszych sukcesów i kolejnych jubileuszy wręczyli dzieciom kosz pełen słodyczy.