W dniu 02 czerwca 2013 roku grupa uczniów wraz z opiekunami udała się na Integracyjne Zawody Wędkarskie dla dzieci im. Mateusza Berenta. Zawody zostały zorganizowane z okazji      Dnia Dziecka. Organizatorem zawodów było Koło Wędkarskie PZW „TOPIK” z Białogardu.   Zawody odbyły się na łowisku Sidłowo. Sponsorzy zapewnili poczęstunek i wspaniałą zabawę.        Na miejscu czekało na uczestników wiele niespodzianek. Każdy z uczestników zawodów otrzymał słodki upominek i okolicznościowy medal.. Młodsi uczestnicy łowili na sucho. Było bardzo zabawnie. Trudno jest złowić drewnianą rybkę na sznurek z haczykiem. Starsi uczniowie brali udział w łowieniu ryb, nad jeziorem. Połowy się udały. Nagrody wręczał Burmistrz Miasta Białogard Pan Krzysztof Bagiński i Starosta Białogardzki Pan Tomasz Hynda.