foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Białogardzie

Przegląd Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży „Plejada Talentów” Kołobrzeg 2013

               W dniach 14-15 maja 2013 roku uczniowie z Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Białogardzie prezentowali swoje umiejętności podczas Przeglądu Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży „Plejada Talentów”.

Organizatorem dwudniowych warsztatów artystycznych było stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Przyjaciele Okruszka” oraz Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy "Okruszek" w Kołobrzegu.

Zespół z naszej szkoły pod nazwą „Sami najlepsi” zaprezentował na scenie Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu inscenizację muzyczno – ruchową pod tytułem „Szkolne fantazje”. Uczniowie zostali nagrodzeni za swój występ gromkimi brawami.

Pani Marzena Spolska i pani Dorota Grzyb nie kryły wzruszenia i zadowolenia z sukcesu swoich podopiecznych. Warsztaty i występy, oprócz spotkania z rówieśnikami, mały na celu uspołecznienie młodzieży niepełnosprawnej oraz wypracowanie  jej pozytywnego wizerunku w społeczeństwie. Po występach uczniowie wraz z opiekunami mieli czas na spacer brzegiem morza.

Wszyscy pełni wrażeń i niezapomnianych przeżyć wrócili do domu.

Zegar

Copyright © 2021 Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Białogardzie Rights Reserved.