foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Białogardzie

28 lutego 2013 roku odbyła się uroczystość poświęcona Jubileuszowi 20-lecia Zespołu Szkół im. Jana Pawła II.

Była to szczególna okazja, by zatrzymać się na chwilę i spoglądając wstecz dokonać oceny dotychczasowych osiągnięć.

Salę Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie wypełnili po brzegi zaproszeni goście, uczniowie wraz z rodzicami, grono pedagogiczne i pracownicy szkoły. Swoją obecnością zaszczycili nas między innymi: Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego Anna Mieczkowska, Starosta Białogardzki Tomasz Hynda, Burmistrz Miasta Krzysztof Bagiński, Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego Jerzy Kotlęga, Radny Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego Andrzej Świrko, dyrektorzy zaprzyjaźnionych szkół i placówek oraz dyrektorzy jednostek organizacyjnych Powiatu Białogardzkiego.

Podczas uroczystej gali swoje możliwości i umiejętności zaprezentowali uczniowie szkoły. Przedstawione wiersze, piosenki oraz mini spektakl „Paweł i Gaweł nieco inaczej” zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Uroczystość uświetnił koncert Wojskowej Orkiestry Sił Powietrznych w Koszalinie. Koncert zakończył oficjalną część gali. Goście udali się do szkoły, gdzie mieli okazję obejrzeć sale dydaktyczne i skorzystać z przygotowanego poczęstunku.

Nagrodą za wysiłek włożony w przygotowanie Jubileuszu było uznanie i zadowolenie zebranych gości. Wielkie wydarzenie, ważne i znaczące nie tylko dla szkoły, ale i dla całej społeczności lokalnej, jakim był Jubileusz Zespołu Szkół im. Jana Pawła II z pewnością na długo pozostanie okazją do miłych wspomnień.

Zegar

Copyright © 2022 Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Białogardzie Rights Reserved.