foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Białogardzie

W świątecznej atmosferze 19 grudnia w Zespole Szkół im. Jana Pawła II odbyło się spotkanie wigilijne.

Wszyscy uczniowie, rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły, emeryci i zaproszeni goście spotkali się przy wigilijnym stole. Każdego roku w tej pięknej uroczystości uczestniczy ks. biskup Paweł Cieślik.
Dyrektor szkoły Jarosław Burzyński powitał wszystkich obecnych i zaprosił do obejrzenia Jasełek pt. „Ach! Co za noc! Uczniowie pod kierunkiem pani Iwony Kamińskiej już od długiego czasu przygotowywali się do świątecznego przedstawienia.
Młodzi artyści wprowadzili zebranych w świąteczny nastrój, zachwycili swoimi umiejętnościami aktorskimi, pięknymi strojami i świąteczną scenografią. Za swoje przedstawienie dostali gromkie brawa. Po inscenizacji ksiądz proboszcz Jan Gardulski odczytał fragment Pisma Świętego o narodzinach Jezusa.

Następnie ciepłe słowa skierował do zebranych Biskup Paweł Cieślik. Przypomniał, że gości w naszej szkole już 17 raz. Życzył wszystkim zebranym zdrowych, spokojnych świat, pomyślności i spełnienia marzeń, uczniom zaś pogratulował pięknego występu.
W atmosferze pełnej życzliwej radości zebrani goście i cała społeczność szkolna podzieliła się opłatkiem, a następnie zasiadła do wspólnej wieczerzy Wigilijnej, przygotowanej przez nauczycieli, pracowników i rodziców naszej szkoły. Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego dnia bardzo dziękujemy.
Dziękujemy również darczyńcom i sponsorom, na których wsparcie możemy zawsze liczyć.

Następna tak piękna Wigilia już za rok!

Zegar

Copyright © 2021 Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Białogardzie Rights Reserved.