Wraz z początkiem grudnia w Zespole Szkół im. Jana Pawła II rozpoczęły się przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. W pocie czoła sprzątaliśmy nasze sale i dekorowaliśmy je na przyjście Mikołaja.

          Od pierwszych dni grudnia w szkole roznosił się słodki zapach pierników, które pani Iza i pani Renata wypiekała wraz z klasą I i II szkoły branżowej oraz klasą III gimnazjum.

          5 grudnia po raz drugi w naszej szkole, odbyły się warsztaty zdobienia pierników, w których uczestniczyli wszyscy uczniowie i nauczyciele. Pięknie polukrowane pierniki uczniowie mogli zabrać do domu, jednak większość z nich została zjedzona tego samego dnia.

         6 grudnia rozpoczął się bardzo aktywnie dzięki pani Marzenie, nauczycielce wychowania fizycznego, która zorganizowała Mikołajkowy Maraton Fitness. Podczas godzinnych ćwiczeń uczniowie poznali elementy zumby, tabaty i treningu obwodowego.

        Po tych atrakcjach do uczniów przyszedł długo wyczekiwany gość, którym był Mikołaj. Przyniósł moc prezentów i obiecał, że odwiedzi nas znów za rok.

Zespół do Spraw Promocji