Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów odżywiam oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów odżywiam oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego zorganizowanego przez Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczna w Białogardzie pt. „Odżywiam się zdrowo, czuję się odlotowo.”

 W połowie listopada rozpoczął się w naszej szkole konkurs plastyczny pt. „Odżywiam się zdrowo, czuję się odlotowo” zorganizowany przez Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Białogardzie. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań uczniów tematyką zdrowego odżywiania.

Uczniowie Zespołu Szkół im. Jana Pawła II wykonali prace plastyczne, wykonane różnymi technikami plastycznymi.

21 grudnia 2017 roku odbyło się rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród. Konkurs podzielony był na trzy kategorie których nagrodzeni zostali:

I kategoria – klasy młodsze i zespoły edukacyjno tere apetyczne RM, AS, KŚ:

  1. Miejsce – Fabian Zima
  2. Miejsce – Kacper Chrin
  3. Miejsce Julia Górniak

II kategoria – klasy IV – VII szkoły podstawowej

  1. Miejsce – Mikołaj Michalak
  2. Miejsce – Natalia Mientka
  3. Miejsce – Marika Nowakowska

III kategoria – gimnazjum, szkoła przysposabiająca do pracy i szkoła branżowa

  1. Miejsce – Aleksandra Bagińska
  2. Miejsce – Krystian Chmielewski
  3. Miejsce – Maciej Chmielewski

Nagrody wręczyła pani Ania Szajdecka z Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej wraz z dyrektorem szkoły Jarosławem Burzyńskim i panią Anią Szczerek, szkolnym koordynatorem konkursu.

Oprócz nagród indywidualnych pani Ania Szadecka miała dla nas jeszcze niespodziankę – zabawki, klocki, puzzle oraz materiały plastyczne do naszej szkolnej świetlicy.

Dziękujemy Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Białogardzie za konkurs zorganizowany w naszej szkole oraz za piękne nagrody.

Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie dziękujemy za wykonanie prac, a nagrodzonym gratulujemy. 

{gallery}odżywiam{/gallery}